לחצו כאן להשוואת מחירים
banner
prescription

טיפולי שיניים

prescription

ברוקסיזם (חריקת שיניים)

כמעט כל אחד חורק שיניים באופן אקראי וזאת מבלי למשוך תשומת לב מיוחדת ומבלי לגרום לנזקים בשיניים. אצל אנשים עם חריקת שיניים קבועה, הנזק עלול להיות רב למערכת הלעיסה, לשיניים, לחניכיים, לשרירים ולמפרקי הלסתות, היכנסו וקראו מהן הסיבות לחריקת שיניים, איך מאבחנים אותה וכיצד אפשר לעצור אותה.

לחצו כאן כדי להמשיך לקרוא על חריקת שיניים

שימו לב

זקוקים לטיפול שיניים? הגעתם למקום הנכון, כאן תוכלו גם לקבל שירות מקצועי ומהיר וגם לקבל מחיר הוגן ונמוך ממחיר השוק. התייעצו על רופאי השיניים שלנו ושפרו כל הצעת מחיר שקיבלתם מרופא השיניים הקבוע שלכם ע״י מילוי הטופס באתר.


חורים בשיניים

חורים בשיניים הם אחת מהמחלות הזיהומיות הנפוצות בכל העולם. החורים בשיניים הם תהליך פתולוגי מקומי ממקור בקטריאלי שקובע את התפרקות המינרליים של הרקמות הקשות שלבסוף מביאה להיווצרות החור שבשן. החורים מתחילים כפגיעה שאינה נראית לעין או מורגשת עד שלבסוף היא מגיעה למימד של חור או חלל שנראה לעין. קראו על סוגי חורים על מוצרי מזון מזיקים, כיצד נוצרים החורים, איך מגלים אותם וכיצד נמנעים מהם.

עוד ובהרחבה על חורים בשיניים


סתימה לבנה

סתימה לבנה היא חומר שיקומי שתפקידו להשיב שלמות ומורפולוגיה למבנה חסר של שן. מבנה שן חסר מופיע בגלל חורים, טראומה חיצונית או אפילו בצורה יזומה על ידי רופא שיניים כאשר הוא רוצה להכין את השן לסתימה. קראו כיצד מבצעים סתימה לבנה, מדוע היא מומלצת, האם יש רגישות לאחר ההליך וגם יתרונות וחסרונות הטיפול אל מול סתימת אמלגם.

הכל על סתימה לבנה בשיניים

שימו לב

זקוקים לטיפול שיניים? הגעתם למקום הנכון, כאן תוכלו גם לקבל שירות מקצועי ומהיר וגם לקבל מחיר הוגן ונמוך ממחיר השוק. התייעצו על רופאי השיניים שלנו ושפרו כל הצעת מחיר שקיבלתם מרופא השיניים הקבוע שלכם ע״י מילוי הטופס באתר.


טיפול שורש

טיפול שורש הוא אחד מהטיפולים מהם היינו מאוד רוצים להימנע, מהן הסיבות והסימנים שמוך השן נפגע ויש לבצע טיפול שורש, כיצד מבוצע טיפול שורש ואיך אפשר להפחית את הכאב אם בכלל?

לכניסה למדריך המלא בנושא טיפולי שורש


עקירה כירורגית

אחת הפרוצדורות היותר מכאיבות ומפחידות היא ביצוע עקירה כירורגית, מהי עקירה כירורגית? במה עקירה כירורגית שונה מעקירה רגילה? באלו מקרים יש לבצע טיפול שיניים מסוג זה?

לקריאת המאמר המלא על עקירה כירורגית

 

 


טיפול שיניים בלייזר

רפואת שיניים בלייזר הפכה בשנים האחרונות לפופולארית במיוחד בגלל היותה ״נקייה יותר״, האם יש אמת בדבר? או שמה זהו תעלול שיווקי מתקדם של מרפאות שיניים שנועד למשוך מטופלים. לפניכם מאמר שיסקור מכשירים באמצעותם מבצעים את הטיפולים, מתי משתמשים בלייזר? האם הלייזר מחליף הרדמה? האם הלייזר מקצר את ההליך, מפחית כאבים וגורם לתהליך הריפוי להתקצר?

קראו עוד ובהרחבה על טיפולי שיניים בלייזר


טיפולי שיניים לילדים

טיפול שיניים בגיל מוקדם חשוב מאוד לשמירה על בריאות השיניים. הזנחה ודחיית הטיפולים עלולה לגרום לבעיות שיניים קשות בשלבים המאוחרים בחיים ומכאן החשיבות להקדים ולהיבדק ולטפל אם צריך רבה, היכנסו למאמר שמסביר על מה צריך לשים דגש, איזה אלטרנטיבות קיימות בכל הקשור להרדמה כולל השימוש בגז צחוק לילדים ועוד מידע שימושי אחר שימנע בסופו של יום סיבוכים, טיפולי שיניים יקרים ותופעות קשות מהן אנו מנסים להימנע.

לכניסה למאמר בנושא טיפולי שיניים לילדים


טיפולי שיניים בהריון

טיפולי שיניים בהריון מלווים בחשש כבד. מצד אחד קיים חשש לנזק לאם בהנחה וזו לא תבצע טיפולי שיניים בזמן אולם מנגד קיימים חששות כבדים לנזק לעובר העלולים לנבוע מצילומי רנטגן, הזרקת אלחוש מקומי (הרדמה מקומית), נטילת תרופות ודחק נפשי (מצבי לחץ) במהלך טיפולי שיניים.

לכניסה למאמר הסוקר את כל האספקטים הקשורים לטיפולי שיניים בהריון


מבנה השיניים

השיניים עשויות משלושה חומרים קשים שהם האמייל, הדנטין והצמנט, וחומר רך אחד המכונה מוך השן. מספר השיניים בפה הוא בסך הכל 32 והשיניים מכונות: שיניים חותכות, ניבים, טוחנות קדמיות וטוחנות. קראו על שלושת סוגי החומרים, חלוקת השיניים ועל מספור וסימון השיניים בפה.

לכניסה למאמר מבנה השיניים


מברשת שיניים

ישנם גורמים רבים המשפיעים על בריאות השיניים שלנו, במאמר זה ננסה לתת דגשים על כמה מהגורמים החשובים לשמירה על בריאות השיניים ועל היגיינת פה בריאה. חשוב להבין כי בריאות הפה ומניעה של טיפולי שיניים מסתתרת בפרטים הקטנים, אחד מהם עד כמה שזה לא נראה היא מברשת השיניים.

על חשיבות מברשת השיניים, עצות מעשיות לצחצוח ועל מברשת שיניים חשמלית


מניעת טיפולי שיניים ושמירה על היגיינה גבוה

לפניכם מאמר העוסק בעצות מעשיות הקשורות לצחצוח שיניים, מה לעשות, מה לא לעשות, עד כמה חשובה מברשת השיניים וכיצד מומלץ להשתמש בה, וגם טיפים לשמירה על בריאות החניכיים והשיניים למניעת טיפולי שיניים - תתפלאו עד כמה אפשר ללמוד על איך מבצעים צחצוח שיניים נכון.

צחצוח שיניים יעיל למניעה וצמצום טיפולי שיניים עתידיים


ריח רע מהפה

ריח רע מהפה יכול לנבוע ממספר מקורות בהם חלל הפה, הלשון, הלוע והשקדים, חללי האף והסינוסים, קיבה, מבעיות רפואיות כלליות וממתח נפשי. במאמר זה נתייחס לכל אחד ואחד מהגורמים להופעת ריח רע מהפה והפתרון הנלווה לתופעה אותו יש ליישם וזאת בהתאם למקור הריח

גלו מדוע יש ריח רע מהפה ואיך מונעים אותו


מחירון טיפולי שיניים

לפניכם כל המחירים של כל טיפולי השיניים הקיימים כפי שלוקטו על ידי צוות הפורטל. אומנם מדובר במחירים ממוצעים אולם תוכלו לקבל תמונת מצב לגבי עלות טיפולי השיניים לה תזדקקו.

לכניסה למחירון טיפולי שיניים מעודכן