לחצו כאן להשוואת מחירים
banner

משך ההליך- שעה עד שבועיים
מספר טיפולים- 1 - 2
זמן החלמה- לעיתים מופיעה רגישות קלה
תוצאות- שנתיים עד חמש

יתאימו להלבנה אנשים להם שיניים טבעיות עם כתמים המעוניינים בשיניים לבנות.

שיניים לבנות

משך ההליך- שעה עד שבועיים
מספר טיפולים- 1 - 2
זמן החלמה- לעיתים מופיעה רגישות קלה
תוצאות- שנתיים עד חמש

יתאימו להלבנה אנשים להם שיניים טבעיות עם כתמים המעוניינים בשיניים לבנות.

שיניים לבנות הן המקבילה לחיוך לבן ומושלם התורם רבות לשיפור הביטחון העצמי ושדרוג מעמדכם בחיי היום יום, בבית ובעבודה. צבען של השיניים באופן טבעי הוא לא לבן, שכן אין לבן בטבע. במרוצת השנים השיניים מצהיבות בגלל שלל גורמים ואוספות כתמים בגוונים שונים.

לא צריך להשלים עם המצב הזה! היום יותר מתמיד ישנן שיטות וטכניקות באמצעותן ניתן להגיע לצבע לבן בוהק וחצי שקוף ע״י הלבנת שיניים במגוון שיטות כפי שיתואר בהמשך או ע״י ציפויי חרסינה לשיניים שייכסו את השיניים הטבעיות שלכם. על מנת לשמור על השיניים לבנות מומלץ שלא לצרוך צבענים במזון ובשתייה וכמובן לא לעשן.

ההמלצה שלנו

למרות שישנן מספר שיטות ביתיות וערכות להלבנה, ההמלצה שלנו היא ״ללכת״ על הדבר האמיתי, דהיינו להלבין שיניים במרפאה באחת השיטות כדלהלן - לייזר, סדים מסיליקון או קרן אור. התייעצו עם רופאי שיניים שעובדים לפחות עם שתיים מהשיטות, תוכלו לעשות זאת כאן ע״י מילוי הפרטים בטופס הצור קשר.


שיניים לבנות ע”י שימוש בלייזר

הלבנת שיניים בלייזר נחשבת לטכניקה היעילה והפופולארית ביותר בישראל. בתחילת הטיפול ממגן רופא השיניים את הרקמה שגובלת בשיניים מפני ג׳ל (חומר ההלבנה) המושם על השיניים. את הג׳ל מתסיסים על השיניים באמצעות קרן לייזר, לרוב משתמשים באחד משני המכשירים הבאים או בשניהם: Argon laser ו/או Carbon dioxide - מכשירי לייזר שקיבלו אישור מטעם מינהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA) שתפקידם גם לנטרל את הפיגמנט שנמצא בזגוגית השן ולגרום להסרת כתמים בשיניים.

הלבנת שיניים בלייזר מבוצעת בפרק זמן של שעה כאשר השימוש בלייזר גורם לחימום הג׳ל לפרק זמן קצר (לא יותר מחצי דקה) ולהלבנת השיניים, ישנה חשיבות רבה לריכוז הג׳ל ולסוג ערכת ההלבנה על תוצאות הטיפול. יש לחזור על חימום השיניים באמצעות הלייזר מספר פעמים בכדי להשיג שיניים לבנות ותוצאה מושלמת.

ההמלצה שלנו

למרות שישנן מספר שיטות ביתיות וערכות להלבנה, ההמלצה שלנו היא ״ללכת״ על הדבר האמיתי, דהיינו להלבין שיניים במרפאה באחת השיטות כדלהלן - לייזר, סדים מסיליקון או קרן אור. התייעצו עם רופאי שיניים שעובדים לפחות עם שתיים מהשיטות, תוכלו לעשות זאת כאן ע״י מילוי הפרטים בטופס הצור קשר.


שיניים לבנות בעזרת מנורת Zoom

טיפול בזום נקרא גם הלבנת שיניים בקרן אור כחולה, מקובל בכל העולם, וגם בישראל ההלבנה נחשבת לפופולארית מאוד. בשיטת זום משתמשים ב- ג׳ל של 25% אל תחמוצת מימן ומנורה בעלת עוצמה של Zoom בצד הכסא שמיועדת להאצת תהליך ההלבנה.

באופן כללי הג׳ל של אל תחמוצת מימן מושם שלוש פעמים כל פעם למשך כ- 15 דקות ומיד אחר כך מושמת על השיניים משחת פלואוריד להפחתת הרגישות בטיפול. בכדי לשמור על השיניים לבנות ניתנת ערכת Zoom לשימוש ביתי הכוללת מגשים מותאמים להלבנה. הטיפול נמשך כשעה במרפאה וחייב להתבצע ע״י רופא שיניים, תוצאות הטיפול בזום טובות מאוד.

 

 


שיניים לבנות בשיטת הסדים

השגת שיניים לבנות בסדים היא טכניקה שמועדפת על ידי מרבית רופאי השיניים בישראל. בשיטת הסדים נלקחות מהמטופל מידות השיניים (ע״י נשיכת סוג של פלסטלינה), לאחר מכן דמוי השיניים שהתקבלו (לאחר שהחומר מתקשה ממש רואים כיצד נראות השיניים שלנו) נשלחות למעבדת שיניים, המייצרת שתי תבניות סיליקונית המדמות את צורת השיניים שלנו, את התבניות / סדים ממלאים בחומר הלבנה המגיע במזרקים.

יש להרכיב / להלביש את הסדים על השיניים כל לילה לפני השינה לתקופה של שבוע - עד שבועיים, תוצאות הטיפול טובות וניתן לבצע הלבנה חוזרת, צריך רק לקנות חומר מלבין שיניים.


שיניים לבנות ברייטסמייל - Britesmile

ידועה ברכות ובנועם, מדובר על שיטת הלבנת שיניים נפוצה בעיקר בארה״ב אולם גם מבוצעת בישראל המכילה אל תחמוצת מימן עם ג׳ל בריכוז של 15% עד 20% בעלת רמת ה- PH מאוזנת בצורה מקסימאלית בכדי להשיג יעילות מרבית בהלבנה, ה- Britesmaile גם מכילה גליצרין ומים כדי להפחית משמעותית התייבשות וחוסר נוזלים בשן.

הג׳ל מושם על השן שלוש פעמים למשך 20 דקות כל פעם. בכל פעם ששמים את חומר ההלבנה מבריקים את השיניים באמצעות חומר מבריק כחול שמיועד בעיקר לשטח האסתטי. משך הטיפול שעה התוצאות מהירות וטובות.


 Opalesense Boost לשיניים 

הודות לצמיגות של ג׳ל ההלבנה בערכה, איכות ההדבקה של החומר לשן היא גורם בעל יתרון גדול בטכניקת ה- Opalesense Boost המבוססת על תמיסות ותרכובות כימיות להשגת שיניים לבנות. בשיטת זו אין צורך להתסיס את הג׳ל על השיניים באור מיוחד (כמו בהליך הלייזר או בזום).

התמיסה בעלת ריכוז של 38% של ג׳ל אל תחמוצת מימן ועם מרכיבים של פטנט מיוחד הנקרה PF תערובת של פוטסיום ניטרת (שמורידה את הסיכון והחשיפה לרגישות היתר הנלוות להליך) בשילוב של פלואוריד, המחזק את אמייל השן והמגן מפני חורים בשיניים. השגת שיניים לבנות אורכת בין שבועיים ל - 3 שבועות.


Sapphire של Den Mat

ידועה בשל היותה רכה ונעימה בטיפול על שיניים וחניכיים רגישות, ערכת הלבנה זו משלבת 25% של תמיסת ג׳ל אל תחמוצת מימן עם חומר שגורם להפחתת רמת הרגישות לאחר ששני המרכיבים מושמים על השיניים, לאחר ששני החומרים גם הג׳ל וגם מפחית רמת הרגישות מוסרים מהשיניים שמים חומר הנקרא קריסטל בחלק הקדמי של השיניים למשך 30 דקות, אז גם השיניים נבדקות כדי לראות כיצד מתקדמת ההלבנה ואם יש צורך בטיפול נוסף. לרוב הבהרת שיניים בשיטה זו נמשכת כשעה.