לחצו כאן להשוואת מחירים
×

×
banner

משך ההליך- 3 חודשים עד שנתיים
מספר טיפולים- מינימום 6 עד 24
עלות- החל מ - 6,500 ועד 18,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

ההליך מתאים למבוגרים (גם בגיל 40!) ובני נוער החל מגיל 16 לערך בעלי שיניים עקומות ולא אסתטיות המעוניינים ביישור לא נראה.

כמה זה יעלה לי?

אנחנו עובדים רק עם רופאי שיניים מקצועיים! הייעוץ הנו בחינם וללא כל התחייבות.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ חינם, אפשרויות מימון ייחודיות והסדרים עם רוב חברות הביטוח!

יישור שיניים שקוף - Invisible Braces

משך ההליך- 3 חודשים עד שנתיים
מספר טיפולים- מינימום 6 עד 24
עלות- החל מ - 6,500 ועד 18,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

ההליך מתאים למבוגרים (גם בגיל 40!) ובני נוער החל מגיל 16 לערך בעלי שיניים עקומות ולא אסתטיות המעוניינים ביישור לא נראה.

בשנים האחרונות פותחו סוגים שונים של מערכות לישור שיניים אשר תכליתן (מלבד כמובן היישור עצמו) הוא להסתיר את הטיפול וזאת בגלל שהאסתטיקה הפכה לשיקול העיקרי אצל מטופלים צעירים ומבוגרים כאחד. מחקרים מתמשכים בשילוב של מדע וטכנולוגיה הביאו להמצאתם של מערכות ליישור שיניים שאינן נראות, ומבוססות על הקידמה ההנדסית תלת ממדית, אשר באופן פשטני מתקנות עמדות לא אסתטיות במבנה השיניים כאשר הן משתמשות במספר מקבעים ליישור העשויים לפי מידה וכמעט שאינם ניתנים לגילוי או אבחון בעין בלתי מזוינת, הללו מבטיחים הצלחה הטיפול האורתודונטי עם כל היתרונות והמעלות של טיפול אסתטי שקוף ושאינו נראה. יישור שיניים שקוף היא אפשרות מצוינת לכל אותם המטופלים אשר נאלצים להרכיב גשר קונבנציונאלי.

המלצה חשובה!

יישור שיניים שקוף באופן עקרוני יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם מומלץ לעבור את ההליך רק אצל אורטודנט שהוא מומחה ליישור שיניים ונחשב לאוטוריטה בתחום, אנחנו מקשרים לאורתודנטים מנוסים, תוכלו ליצור איתם קשר מיד באמצעות מילוי טופס צור קשר פשוט.


מערכת יישור שיניים שקוף

מערכת יישור שיניים שקוף מבוססת על סידרה של שלושה מיישרים אשר מיוצרים במעבדות שיניים מיוחדות לצורך זה. תחילה נעשה שיקוף של דגמי השיניים אותם רוצים להזיז תוך כדי התקדמות של שלושה שלבים אשר בסופו של דבר יסיתו את השיניים למצב הנכון. השינויים הקטנים אשר יעשו המדגמים של השיניים במעבדה יחוללו כוחות שבעזרת מקבעים, בצורה מתקדמת ופרוגרסיבית יסיתו תוך כדי תנועה איטית ביותר את השיניים עד להגעה למצב היעד בקשת הדנטאלית, לכל מיישר יהיה צבע בהתאם לסדר השימוש המקוטלג לשלוש דרגות, כאשר האדום הוא לשלב הראשון, הלבן לשלב ב׳ והאחרון הוא הכחול לשלב הסיום. במקרים חריגים יתכן ויהיה צורך להשתמש גם במיישר נוסף.

יישור שיניים שקוף - Invisible Braces  


יתרונות של יישור שיניים שקוף

 1. אסתטיקה – ללא ספק ניתן לזקוף את היתרון העיקרי של שיטה זו לאסתטיקה, היות והמיישרים בנויים ממבחר סוגים של פוליטילן, אשר פותחו באופן מיוחד לתחום האודונתולוגיה והאפיונים של סוג זה של פוליטילן מסוגסג עם שרף, מקנה לו תכונות ויזואליות מצוינות, אשר מבטיחות תוצאות אסתטיות נהדרות כאשר המקבעים אינם נראים לעין בלתי מזוינת ואינם מורגשים כלל.
 2. זמן – ידוע שטיפולי שיניים בדרך כלל ארוכים ומתישים ומייגעים את המטופלים, בעזרת השיטה ליישור שיניים שקוף התוצאות הינן מצוינות ונמשכות שבועות מספר.
 3. נוחות – יתרון חשוב נוסף אשר מקנה למטופל הזדמנויות להסיר את המתקן מהפה בכל רגע נתון, בזמן האוכל, כדי לנקותו, כדי לצחצח שיניים, לשמור על היגיינת הפה, להשתמש בחוט דנטאלי, ייבוש וכד. מה שהופך את הטיפול להיגייני מספיק ואינו מפריע לפוֹנֶטִיקה (הגאה).
 4. פולשנות מינימאלית – בהשוואה לכל טיפול שיניים אחר אם הוא קונבנציונאלי או אלטרנטיבי, יישור שיניים שקוף אינו דורש שימוש בגשרים, רצועות או קשתות ממתכת, והוא מונע את כל סוגי האי נוחות אשר נובעים מכך, כמו למשל הצטברות של שכבות בקטריולוגיות, דלקות חניכיים, ריקבונות, גירוי רקמות סמוכות וכד, ומקנה למטופל טיפול נוח ופשוט.
 5. תוצאות חזויות – תודות לפיתוח הטכנולוגיה הזו, אורטודנט יכול לחזות מראש את התוצאות של הטיפול ואת משך הטיפול, כאשר המעבדה מייצרת את הדגמים אשר פועלים בצורה מתקדמת ובשלושה שלבים וכל שלב נמשך כשבועיים עד חודש בערך, מה שמאפשר למקם בצורה נכונה את השיניים בקשת הפה בזמן מוערך.

המלצה חשובה!

יישור שיניים שקוף באופן עקרוני יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם מומלץ לעבור את ההליך רק אצל אורטודנט שהוא מומחה ליישור שיניים ונחשב לאוטוריטה בתחום, אנחנו מקשרים לאורתודנטים מנוסים, תוכלו ליצור איתם קשר מיד באמצעות מילוי טופס צור קשר פשוט.


מי מתאים ליישור שיניים שקוף?

מטופלים צעירים ומבוגרים, לתיקון מצבים ועמדות לא טובות בחלק הפה הקדמי, או כנגד צפיפות לא אסתטית של שיניים קדמיות. יישורשיניים שקוף מתאים למועמדים אשר ממאנים להרכיב גשרים קונבנציונליים בגלל דרישות אסתטיות גבוהות, למטופלים בשיניים שמסיבה כלשהיא לאחר תום הטיפול הקונבנציונאלי הם נזקקים לעוד טיפולים, למטופלים על ליקויי מבנה אֶמַיְיל, אשר במידה ומשתמשים בטכניקות הדבקה לחיזוק הגשרים הקונבנציונאליים עלולים להרע את המצב.


יישור שיניים שקוף - שלב אחר שלב

 • יצירת מודל העבודה – בכדי לייצר מודל ״נאמן״, יש לקחת יציקת תבנית עם פוליבין סילוקסן הנקרא גם סיליקון להוספה, אשר ידוע ביציבות המימד של החומר, המאפשר השגת תבניות מדויקות עם רזולוציה גבוהה, אשר אינו מושפע מנסיגה ביציקה ושומר על דיוק למשך כל הזמן. מומלץ לצקת אבן גבס משופרת לתוך המבנה של הסיליקון כשלושים דקות לאחר לקיחת הדגם.
 • הוראות למעבדה – יש לציין בהזמנת העבודה מהמעבדה מהם השיניים שרוצים להזיז ולשלוח מרשם של מנשך בסגירה מרכזית עם מדגם התנגדותי אשר יכול לשמש לעזר רב למעבדה בכדי להשיג יחס מתאיםבדרך כלל מוסיפים תמונות של פנים וחוץ הפה של המטופל.
 • שיפור פרוקסימלי (הקרוב ביותר) של אמייל ״STRIPPING״– המעבדה תשלח שלושה מיישרים עם הנחיות היכן לבצע שינויי שיפור אמייל לפני ההרכבה של המיישר הראשון, אשר מסומן בצבע אדום. בכדי לבצע את התהליך יש לא רק להשתמש במכשור המתאים אלא להיות בקיא גם בטכניקה אשר יכולה להיראות פשוטה למראית עין אך עלולה לגרום לסיבוכים מיותרים. חשוב להכיר את כמות האמייל מנקודת המגע שרוצים לשנות, ולכך קיימים מחקרים שונים וטבלאות אשר מורים על יחס מדויק של מרחק שקיים ביו האמייל והדֶּנְטִין (חומר השן, שנהב) ביחס לתאי העצב ולכמות המדויקת שניתנת להסרה.
 • הרכבת המיישר האדום – כאשר מגיעים המיישרים מהמעבדה מתחילים בהרכבת המיישר האדום, ומוודאים שהוא מתואם במדוייק עם השיניים, במידה והוא לא ״מתלבש״ בדיוק נותנים למטופל גליל קטן של צמר גפן אותו הוא ינשוך תוך הפעלת לחץ קטן אך מתגבר למשך 5 עד 10 דקות עד להרכבה הרצויה של המיישר. ההנחיה למטופל תהיה כי עליו להרכיב את המיישר למשך רוב שעות היממה (23 שעות) ולתקופה שבין שבועיים עד חודש לכל מיישר, כאשר המטופל מרגיש כי המיישר הפך להיות פסיבי ואינו מפעיל לחץ כלשהוא על השיניים, אזי זה הזמן להחליף את המיישר למיישר הלבן.
 • המכניזם של הפעולה – כפי שידוע, פעולת הגשרים מבוססת על הזזת השיניים באמצעות כוח שמפעילים קפיצים גמישים. חוט הברזל מעביר כוח תנועה לגשר אשר מוצמד בחוזקה לשן כך שהנעת הגשר מניעה יחד איתה את השן. המיישרים השקופים פועלים לפי אותו עיקרון של הטיפול הקונבנציונאלי של הגשרים, כלומר הפעלת כוח מקביל כפול על השיניים בכדי להזיזם, כאשר הוא מבצע באותו זמן את הפעולה של גשרי תיל ממתכת. המיישרים הינם גמישים באותה מידה כמו התיל המתכתי אך אין צורך בגשר היות והפעולה נעשית במגע הפנימי של השיניים.
 • הרכבת המיישר הלבן – לאחר כשלושה שבועות עם המיישר השקוף בצבע האדום, מגיע תורו של המיישר השני בעל הצבע הלבן, בו משתמשים כשלושה שבועות.
 • הרכבת המיישר הכחול – לאחר תום השימוש במיישר הלבן (כחודשיים לערך) עוברים למיישר האחרון בסדרה בצבע הכחול המורכב למשך תקופה זהה או מעט קצרה יותר מכל אחד משני המקבעים שלפניו.
 • אחזקה– כמו בכל טיפול ליישור שיניים הכולל תנועה דנטאלית, חשוב ביותר לבצע את התחזוקה שלאחר הטיפול בכדי למנוע כל סוג של חזרה למצב קודם. מומלץ להשתמש במחזיק קבוע של חבק לינגואלי מניב לניב, מודבק ישירות אשר אינו מורגש כלל.

סיכום והמלצות על הטיפול

יישור שיניים שקוף הוא תהליך מודרני ויעיל בכדי לישר את השיניים באופן שאינו נראה לעין ואינו מורגש על ידי הסביבה. נעשה שימוש בתבניות יישור שקופות, שמיישרות את השיניים בצורה מתקדמת ופרוגרסיבית, הניתנות להסרה בכל רגע נתון.

פשטות השיטה מתאפשרת תודות לטכנולוגיה מתוחכמת המיושמת בתהליך העיצוב ומעובדת לפי טכנולוגיות ממוחשבות מתקדמות. מרכיבים את המיישרים כמעט בכל שעות היממה עד שמחליפים אותם במיישרים הממשיכים מהנקודה בה המיישר הקודם מיצה עצמו, והמיישר החדש מתחיל את הצעד והשלב הבא. בצורה זו השיניים נעות באופן הדרגתי ומתקדם עד להשגת היעד של יישור אידיאלי.