לחצו כאן להשוואת מחירים
×

×
banner

משך ההליך- כ - 18 שבועות
מספר טיפולים- משתנה בהתאם למטופל
כמה עולה?- מ - 4,500 ועד 14,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

ההליך מתאים בעיקר למבוגרים הסובלים מליקויים קלים בסגר של השיניים הקדמיות.

כמה זה יעלה לי?

אנחנו עובדים רק עם רופאי שיניים מקצועיים! הייעוץ הנו בחינם וללא כל התחייבות.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ חינם, אפשרויות מימון ייחודיות והסדרים עם רוב חברות הביטוח!

יישור שיניים מהיר

משך ההליך- כ - 18 שבועות
מספר טיפולים- משתנה בהתאם למטופל
כמה עולה?- מ - 4,500 ועד 14,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

ההליך מתאים בעיקר למבוגרים הסובלים מליקויים קלים בסגר של השיניים הקדמיות.

שיניים קדמיות עקומות באופן מסורתי היוו תמיד בעיה אמיתית, במיוחד אצל מבוגרים. הרצון ליישר שיניים בגיל מבוגר קיים אולם רוב המבוגרים אינם מתלהבים מהרעיון של הדבקת ברזלים או סמכים מחומרים שונים על השיניים למשך 12 עד 24 חודשים.

מיישר שיניים מהיר, חדש יחסית בשם ״מיישר אינמן״ יכול להשלים את אותו טיפול בדיוק בהרבה פחות זמן. ישנן שיטות אחרות שמצריכות עקירת שיניים בריאות עובדה שאורתודנטים רבים אינם מרגישים איתה בנוח כלפי מטופליהם. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לעבור יישור שיניים מהיר בזמן קצר שמשתרע בין 12 עד 18 שבועות.

ברוב המקרים אין צורך בעקירה או בקדיחה בשיניים בריאות. הגשר ניתן גם להסרה בכל רגע נתון ולכן גם אפשר להסתירו במקרים בהם אינכם חפצים שכולם יראו שאתם עוברים טיפול.

המלצה חשובה!

יישור שיניים מהיר באופן עקרוני יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם מומלץ לעבור את ההליך רק אצל אורטודנט שהוא מומחה ביישור שיניים ונחשב לאוטוריטה בתחום, אנחנו מקשרים לאורתודנטים מנוסים, תוכלו ליצור איתם קשר מיד באמצעות מילוי טופס צור קשר פשוט.


מעט היסטוריה

טכנאי שיניים מדופלם בשם דונלד אינמן שנולד במדינת פלורידה שבארה״ב המציא את מיישר אינמן בשנת 2000. בהתחלה השתמשו במתקן רק אורתודנטים שהתמחו בכך ולמקרים ייחודיים ובודדים של שיניים לא מסודרות או בעלות פגמים מסוימים.

ארבע שנים מאוחר יותר ד״ר קרשי האנגלי היה החלוץ שהשתמש במיישר אינמן כדי לטפל בלקוחותיו. במקום להשתמש בשיטות הישנות, ד״ר קרשי יישם את המתקן למקרים רבים יותר של יישור שיניים. הטיפול החל להחליף שיטות אחרות ומבוסס על הכנה, יכולת הסרה, אפשריות וויסות ומערכת קלה יחסית לתפעל. כיום משתמשים במערכת, לעיתים בשילוב עם וניר כהכנה ליישור שיניים, ולשיניים בצפיפות קלה בלסת התחתונה והעליונה, תיקון קשת שיניים, מנשכים ופערים שקיימים בבעיות שיניים ועוד.

שיטת אינמן צברה תאוצה ופופולאריות לאחרונה בגלל כתבה עיתונאית אשר פרסמה את היתרונות הטמונים בה מול גשר מטאלי קבוע.

המלצה חשובה!

יישור שיניים מהיר באופן עקרוני יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם מומלץ לעבור את ההליך רק אצל אורטודנט שהוא מומחה ביישור שיניים ונחשב לאוטוריטה בתחום, אנחנו מקשרים לאורתודנטים מנוסים, תוכלו ליצור איתם קשר מיד באמצעות מילוי טופס צור קשר פשוט.


יישור שיניים מהיר שאלות ותשובות

ש. מדוע יישור שיניים מהיר אינמן?

ת. עם חלוף השנים, השיניים עלולות לנוע, לסתות ממסלולן או להתעקם, ישנם גם אנשים אשר נולדו עם שיניים עקומות, רוב האנשים מאמינים כי הטיפול ביישור השיניים הוא הגשר המטאלי הקבוע. מכל מקום ניתן להשתמש במיישר השיניים המהיר אינמן כדי להזיז את השיניים הקדמיות למצב אידיאלי במהירות וביעילות תוך תקופה קצרה של מספר שבועות. ובהשוואה לגשרים סמויים או אינויזליין מיישר אינמן זול בהרבה.

 

ש. האם יש שיטות אחרות ליישור מהיר?

ת. בהחלט כן! יש טכניקות יישור שיניים מהירות נוספות כאשר השיטה הבולטת ביותר נקראת איירוק, יישור שיניים שקוף שעושה את העבודה היטב וגורם לתוצאות נהדרות, בניגוד לאינמן שרק רופאים בודדים משתמשים בשיטה, שיטת איירוק פופולארית מאוד בישראל ומבוצעת ע״י מרבית רופאי השיניים, לקריאה בהרחבה אודות יישור מהיר איירוק.

 

ש. מהם היתרונות של יישור שיניים מהיר מסוג אינמן?

ת. מיישר אינמן הוא תחליף לגשרי שיניים אחרים במחיר סביר יותר ללקוח, ישנו צורך רק במתקן אחד ולכן אין צורך בהחלפה לתיאום, התוצאות מהירות ביותר ביחס למתקני גשר קבוע או גשרים סמויים. המיישר ניתן להסרה בקלות ולכן אין סיבוכים מיותרים בזמן האוכל ודי פשוט לנקות את המתקן ולשמור על היגיינת פה גבוה.האם יישור שיניים מהיר אינמן הוא חדש?

 

ש. מהם ההבדלים העיקריים בין היישור המהיר לבין שיטת אינויזליין?

ת. אינויזליין עשוי מפלסטיק מיוחד אשר הפעלת הכוחות שלו אינו חזק כמו במיישר אינמן ולכן משך הטיפול הרבה יותר איטי. מיישר אינמן מיוצר מקפיצים של ניקל טיטניום אשר מסוגלים להפעיל לחץ קבוע וחזק יותר. המיישר נועד לטפל בשיניים קדמיות עליונות ותחתונות בלבד. האינויזליין מטפל בקשתות מלאות (כל השיניים).

יישור שיניים מהיר  

ש. האם הטיפול נוח?

ת. כן, בגלל שמפעילים כוחות עדינים אך קבועים, הרכב המתקן הוא נוח וקל, במידה וחווים אי נוחות מסוימת בימים הראשונים, ההמלצה היא לקחת משככי כאבים קלים כמו איבופרופן או פרצטמול.

 

ש. האם הטיפול ישפיע על הדיבור?

ת. כן, מיישר אינמן ישפיע על הדיבור למשך שבוע עד שבועיים, לאחר מכן תהיה הסתגלות של הפה למתקן ואופן הדיבור ישוב ויחזור להיות כבעבר וזאת בדומה לטכניקות יישור שיניים אחרות.

 

ש. האם צריך לווסת את המיישר בתדירות גבוהה?

ת. מיישר אינמן מתוכנן מראש בכדי להוריד את מספר הביקורים אצל האורטודנט וזאת בשונה משיטות יישור אחרות. מיישר אינמן משתמש בתיל של סליל קפיצי לינגואלי אשר מפעיל לחץ על השיניים אותם רוצים למקם מחדש ובו בזמן תיל אחר חיצוני או לביאלי (של השפתיים) מפעיל את אותו לחץ בכוון הפוך. שני המרכיבים הללו עבדים יחד ו״מועכים״ את השיניים יחד על ידי דחיפה ומשיכה לטובת היישור.

 

ש. למשך כמה זמן מרכיבים את מיישר אינמן?

ת. ראשית לא חובה להשתמש באינמן כל הזמן אולם ככל שמרכיבים אותו זמן רב יותר התוצאות יהיו מהירות יותר. ההמלצה היא להישאר עם המיישר כ- 16 עד 20 שעות ביממה.

 

ש. האם לא תהיה נדידה של השיניים חזרה לאחר השלמת הטיפול?

ת. מְשָׁרֵת (התקן המשמש כמאחז לתותבת או לגשר ליישור שיניים) הוא אלמנט חשוב ביותר בכל טיפול אורתודונטיה וזאת מאחר ולשיניים יש נטייה טבעית לשוב לצורה הקודמת שמכבר הימים. ישנה ברירה של שימוש במְשָׁרֵת הניתן להסרה או משרת קבוע. המשרת שניתן להסרה מורכב בלילה למשך 4 ימים בשבוע ופוחת עם הזמן לפעמיים בשבוע. משרת קבוע מודבק לחלק הפנימי או החיצוני של השיניים בכדי לשמר את היישור. מדובר בתיל דק במיוחד שלא ניתן להבחין בו. השימוש הוא בהתאם לצורך וזאת כדי למנוע מהשניים לשוב למקומן הבעייתי.