לחצו כאן להשוואת מחירים
×

×
banner

משך ההליך- עד שנתיים
מספר טיפולים- משתנה בהתאם למטופל
כמה העולה- 6,500 עד 18,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

ההליך מתאים למבוגרים וילדים החל מגיל 7 לערך בעלי שיניים עקומות ולא אסתטיות.

כמה זה יעלה לי?

אנחנו עובדים רק עם רופאי שיניים מקצועיים! הייעוץ הנו בחינם וללא כל התחייבות.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ חינם, אפשרויות מימון ייחודיות והסדרים עם רוב חברות הביטוח!

יישור שיניים ללא גשר

משך ההליך- עד שנתיים
מספר טיפולים- משתנה בהתאם למטופל
כמה העולה- 6,500 עד 18,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

ההליך מתאים למבוגרים וילדים החל מגיל 7 לערך בעלי שיניים עקומות ולא אסתטיות.

שיטת אינויזליין (Invisalign)היא דרך ליישור שיניים מבלי שאחרים יבחינו בכך בכדי להשיג חיוך יפה ונאה כמו שכל אחד היה רוצה. בטכנולוגיה של הדמיית מחשב יישור שיניים ללא גשר ימחיש את תכנית הטיפול מהמצב ההתחלתי של השיניים עד למצב בסופי והמיוחל של סיום הטיפול.

סטים של מיישרי שיניים שקופים בהתאמה אישית יזיזו באיטיות את השיניים. כל סט יוחלף לאחר שבועיים עד להשגת המראה הרצוי. הזמן שיימשך יישור שיניים לאגשר יקבע ע״י אורטודנט מומחה ביישור שיניים והוא תלוי בצורך האישי של כל אחד ואחת. לפניכם יתרונות על ההליך ושאלות ותשובות שוודאי יעניינו אתכם.

המלצה חשובה!

יישור ללא גשר באופן עקרוני יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם מומלץ לעבור את ההליך רק אצל אורטודנט שהוא מומחה ביישור שיניים ונחשב לאוטוריטה בתחום, אנחנו מקשרים לאורתודנטים מנוסים, תוכלו ליצור איתם קשר מיד באמצעות מילוי טופס צור קשר פשוט.


יתרונות בולטים של יישור שיניים ללא גשר

  1. מיישרי האינויזליין שקופים ולכן לא ניתן להבחין בהם כך שלמעשה הם מהווים ״גשר בלתי נראה״ איתו ניתן לתפקד במצב שגרה ללא כל רגשי אי נוחות עם הסביבה.
  2. יישור שיניים לא גשר ניתן להסרה - אפשר לאכול ולשתות במשך הטיפול ע״י הסרת המיישרים בקלות, ואפשר להסירם בזמן צחצוח השיניים לשמירת היגיינת הפה בצורה רגילה ונורמאלית.
  3. בשונה מפלטה לשיניים, אין תומכים ממתכת שיכולים לגרום לגירוי בפה, ובגלל שהטיפול אינו כולל חומרים מתכתיים באופן טבעי הטיפול יהיה קצר יותר.
  4. יישור שיניים ללא גשר מאפשר לראות את הדמיית השיניים בתכנית הטיפול וכיצד יראו השיניים לאחר הטיפול עוד לפני בכלל שהתחלתם בהליך.

המלצה חשובה!

יישור ללא גשר באופן עקרוני יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם מומלץ לעבור את ההליך רק אצל אורטודנט שהוא מומחה ביישור שיניים ונחשב לאוטוריטה בתחום, אנחנו מקשרים לאורתודנטים מנוסים, תוכלו ליצור איתם קשר מיד באמצעות מילוי טופס צור קשר פשוט.


שאלות ותשובות נבחרות

ש. כמה מטופלים עברו יישור שיניים ללא גשר?

ת. מעל לשני מיליון מטופלים ברחבי העולם וגם בישראל עברו יישור ללא גשר ומספרם גודל מידי יום.

 

ש. כיצד מתחילים ביישור שיניים Invisalign

ת. הדבר פשוט ביותר, צרו קשר באמצעות הטופס שלנו שמופיע בכל דף בפורטל עם אורתודנטים מומחים (אורתודונטיה היא אחת מ- 7 ההתמחויות ברפואת שיניים) להתייעצות ראשונית ללא התחייבות וללא תשלום, מומל להתרשם ממספר בטרם תבחרו את האחד.

 

ש. האם כל רופא שיניים יכול לבצע יישור שיניים ללא גשר?

ת. כל רופאי השיניים אשר מעוניינים לטפל בשיטה זו חייבים לעבור השתלמות תיאורטית ומעשית ובנוסף לשמור על רמה נאותה של טיפול בשיטת אינויזליין, ברמה עקרונית גם רופא שיניים כללי יכול לבצע את הטיפול אולם מומלץ לבחור במומחה. דרשו לראות את התעודה לפני שתתחילו בטיפול. אורטודנט גובה שכר גבוה יותר עבור ההליך.

יישור שיניים ללא גשר  

ש. באיזו יעילות אינויזליין מיישר את קו השיניים?

ת. כמו פלטה לשיניים, היישור ללא הגשר מזיז את השיניים למקום הרצוי ע״י הפעלת כוחות מבוקרים על השניים, ההבדל העיקרי הוא שהשיטה לא רק שולטת במידות הכוח המופעלות על השיניים אלא גם בעיתוי של הפעלת אותו הכוח. במשך כל שלב רק מספר מסוים של שיניים מורשות לנוע, התנועות נקבעות ע״י האורטודנט אשר מנווט את התנועות לפי התכנית שהוכנה למצב האישי של אותו מטופל.

 

ש. ממה עשויים מיישרי Invisalign וכיצד הם נראים?

ת. המיישרים הבלתי נראים עשויים מחומר טרמופלסטי מיוחד שפותח למטרה זו, והם מיוצרים בהתאמה אישית.

 

ש. לאחר הסרת הפלטה חזרו השיניים לנוע, האם ניתן לתקן זאת?

ת. הרבה מטופלים עברו בעבר או בילדותם טיפולים ליישור השיניים באמצעות פלטות, יישור שיניים שקוף ללא גשר יכול לתקן תזוזה של שיניים שנוצרת לאחר טיפול בפלטה או גשר.

 

ש. האם תוך כדי טיפול בפלטה אפשר לעבור ליישור שיניים ללא גשר?

ת. אורטודנטים מטפלים במספר רב של אנשים שמשלבים את הטיפולים לכן כדי להתייעץ עם האורטודנט שיקבע את הטיפול הטוב ביותר עבורכם.

 

ש. האם המיישר פוגע בשטף הדיבור?

ת. כמו בכל הטיפולים מהסוג הזה, מיישרי האינויזליין יכולים לפגוע זמנית בשטף הדיבור אצל אנשים מסוימים, אך כאשר הלשון מתרגלת למיישר בפה, שטף הדיבור יחזור להיות כפי שהיה.

 

ש. האם יש הגבלות על סוגי מזון שניתן לאכול במהלך הטיפולים?

ת. לא. בגלל שהמיישר ניתן להסרה אפשר לאכול ולשתות באופן רגיל, מומלץ לצחצח שיניים לאחר כל ארוחה ולפני הרכבת המיישר למען נשימה רעננה והיגיינת הפה, בנוסף רצוי להסיר את המיישר בכל ארוחה. לגבי לעיסה של מסטיק הרי שאין ללעוס שכן הוא נדבק למיישר.

 

ש. האם עישון יוצר כתמים על המיישר?

ת. מומלץ לא לעשן בזמן הרכבת המיישר, יתכן ותהייה דהייה של המיישר

 

ש. האם ההליך כרוך בכאבים?

ת.ביישור שיניים שקוף וללא גשר מזיזים את השיניים ללא כאבים בניגוד לפלטה, למרות זאת, אנשים מסוימים עלולים להרגיש באי נוחות זמנית מספר ימים במשך כל שלב חדש בטיפול כאשר תהיה הרגשה של לחץ על השיניים וזה סימן המראה  שהטיפול עובד ומזיז את השיניים למקום הרצוי, אי נוחות זו מתפוגגת לאחר יומיים.

 

ש. מהי הדרך הטובה ביותר לנקות את המיישרים?

ת. הדרך הטובה ביותר היא להשתמש בערכת ניקוי אינויזליין ואפשר גם לנקות במברשת ולשטוף במים.

 

ש. באיזו תדירות מרכיבים את המיישרים?

ת. היעילות המכסימאלית של המיישרים היא כאשר מרכיבים אותם בין 20 ל- 22 שעות ביממה. יש להסירם לפני האוכל או בזמן הצחצוח.

 

ש. באיזו תדירות צריך לראות את הרופא המטפל?

ת. הרופא יקבע פגישות מסודרות בדרך כלל אחת לארבעה שבועות כאשר מטרת הפגישות היא להשגיח שהטיפול מתקדם כמתוכנן.

 

ש. מה הגיל המינימאלי להתחיל יישור שיניים ללא גשר?

ת. יישור שיניים לילדים מתחיל רק לאחר שנפלו כל שיני החלב וצמחו להם השיניים הטוחנות או לפחות בקעו.

 

ש. כמה זמן אורך יישור שיניים ללא גשר אינויזליין?

ת. משך הטיפול תלוי בחומרת המקרה ואותו יכול לקבוע רק הרופא, הזמן הממוצע הוא כשנה.

 

ש. כיצד לנהוג בכדי למנוע את תזוזת השיניים לאחר הטיפול?

ת. הדבר שונה ממטופל אחד למשנהו ותלוי בתוצאות הטיפול, יתכנו מצבים בהם מטופלים מסוימים יזדקקו לתומכים קונבנציונאליים או תומכים מפלסטיק שמיוצרים ע״י האינויזליין אולם ברוב המקרים היישור אינו מצריך טיפול נוסף.