לחצו כאן להשוואת מחירים
banner

משך ההליך- עד שנתיים
מספר טיפולים- משתנה בהתאם למטופל
כמה העולה- 5,900 עד 25,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

ההליך מתאים למבוגרים וילדים החל מגיל צעיר, בעלי שיניים עקומות ולא אסתטיות.

יישור שיניים ללא גשר

משך ההליך- עד שנתיים
מספר טיפולים- משתנה בהתאם למטופל
כמה העולה- 5,900 עד 25,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

ההליך מתאים למבוגרים וילדים החל מגיל צעיר, בעלי שיניים עקומות ולא אסתטיות.

שיטת אינויזליין (Invisalign)היא דרך ליישור שיניים מבלי שאחרים יבחינו בכך בכדי להשיג חיוך יפה ונאה כמו שכל אחד היה רוצה. בטכנולוגיה של הדמיית מחשב יישור שיניים ללא גשר ימחיש את תכנית הטיפול מהמצב ההתחלתי של השיניים עד למצב בסופי והמיוחל של סיום הטיפול.

סטים של מיישרי שיניים שקופים בהתאמה אישית יזיזו באיטיות את השיניים. כל סט יוחלף לאחר שבועיים עד להשגת המראה הרצוי. הזמן שיימשך יישור שיניים לאגשר יקבע ע״י אורטודנט מומחה ביישור שיניים והוא תלוי בצורך האישי של כל אחד ואחת. לפניכם יתרונות על ההליך ושאלות ותשובות שוודאי יעניינו אתכם.

הממלצה שלנו!

באופן עקרוני יישור שיניים שקוף וללא גשר יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם חשוב לעבור את ההליך אצל רופא שיניים או אצל אורטודנט (מומחה ביישור שיניים) שעבר הסמכה ביישור שיניים שקוף. ישנן מספר שיטות מובילות בישראל ובעולם, ההמלצה שלנו היא לעבור יישור שיניים מסוג iROK, טכניקת יישור שקופה ומעולה המבוצעת בהצלחה מזה שנים. אנחנו מקשרים לאורתודנטים ורופאי שיניים שעברו הסמכה למגוון שיטות, תוכלו ליצור איתם קשר מהיר באמצעות מילוי טופס פשוט.


יתרונות בולטים של יישור שיניים ללא גשר

  1. מיישרי האינויזליין שקופים ולכן לא ניתן להבחין בהם כך שלמעשה הם מהווים ״גשר בלתי נראה״ איתו ניתן לתפקד במצב שגרה ללא כל רגשי אי נוחות עם הסביבה.
  2. יישור שיניים לא גשר ניתן להסרה - אפשר לאכול ולשתות במשך הטיפול ע״י הסרת המיישרים בקלות, ואפשר להסירם בזמן צחצוח השיניים לשמירת היגיינת הפה בצורה רגילה ונורמאלית.
  3. בשונה מפלטה לשיניים, אין תומכים ממתכת שיכולים לגרום לגירוי בפה, ובגלל שהטיפול אינו כולל חומרים מתכתיים באופן טבעי הטיפול יהיה קצר יותר.
  4. יישור שיניים ללא גשר מאפשר לראות את הדמיית השיניים בתכנית הטיפול וכיצד יראו השיניים לאחר הטיפול עוד לפני בכלל שהתחלתם בהליך.

הממלצה שלנו!

באופן עקרוני יישור שיניים שקוף וללא גשר יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם חשוב לעבור את ההליך אצל רופא שיניים או אצל אורטודנט (מומחה ביישור שיניים) שעבר הסמכה ביישור שיניים שקוף. ישנן מספר שיטות מובילות בישראל ובעולם, ההמלצה שלנו היא לעבור יישור שיניים מסוג iROK, טכניקת יישור שקופה ומעולה המבוצעת בהצלחה מזה שנים. אנחנו מקשרים לאורתודנטים ורופאי שיניים שעברו הסמכה למגוון שיטות, תוכלו ליצור איתם קשר מהיר באמצעות מילוי טופס פשוט.


שאלות ותשובות נבחרות

ש. כמה מטופלים עברו יישור שיניים ללא גשר?

ת. מעל לשני מיליון מטופלים ברחבי העולם וגם בישראל עברו יישור ללא גשר ומספרם גודל מידי יום.

 

ש. כיצד מתחילים ביישור שיניים Invisalign

ת. הדבר פשוט ביותר, צרו קשר באמצעות הטופס שלנו שמופיע בכל דף בפורטל עם אורתודנטים מומחים (אורתודונטיה היא אחת מ- 7 ההתמחויות ברפואת שיניים) להתייעצות ראשונית ללא התחייבות וללא תשלום, מומל להתרשם ממספר בטרם תבחרו את האחד.

 

ש. האם כל רופא שיניים יכול לבצע יישור שיניים ללא גשר?

ת. כל רופאי השיניים אשר מעוניינים לטפל בשיטה זו חייבים לעבור השתלמות תיאורטית ומעשית ובנוסף לשמור על רמה נאותה של טיפול בשיטת אינויזליין, ברמה עקרונית גם רופא שיניים כללי יכול לבצע את הטיפול אולם מומלץ לבחור במומחה. דרשו לראות את התעודה לפני שתתחילו בטיפול. אורטודנט גובה שכר גבוה יותר עבור ההליך.

 

 

ש. באיזו יעילות אינויזליין מיישר את קו השיניים?

ת. כמו פלטה לשיניים, היישור ללא הגשר מזיז את השיניים למקום הרצוי ע״י הפעלת כוחות מבוקרים על השניים, ההבדל העיקרי הוא שהשיטה לא רק שולטת במידות הכוח המופעלות על השיניים אלא גם בעיתוי של הפעלת אותו הכוח. במשך כל שלב רק מספר מסוים של שיניים מורשות לנוע, התנועות נקבעות ע״י האורטודנט אשר מנווט את התנועות לפי התכנית שהוכנה למצב האישי של אותו מטופל.

 

ש. ממה עשויים מיישרי Invisalign וכיצד הם נראים?

ת. המיישרים הבלתי נראים עשויים מחומר טרמופלסטי מיוחד שפותח למטרה זו, והם מיוצרים בהתאמה אישית.

 

ש. לאחר הסרת הפלטה חזרו השיניים לנוע, האם ניתן לתקן זאת?

ת. הרבה מטופלים עברו בעבר או בילדותם טיפולים ליישור השיניים באמצעות פלטות, יישור שיניים שקוף ללא גשר יכול לתקן תזוזה של שיניים שנוצרת לאחר טיפול בפלטה או גשר.

 

ש. האם תוך כדי טיפול בפלטה אפשר לעבור ליישור שיניים ללא גשר?

ת. אורטודנטים מטפלים במספר רב של אנשים שמשלבים את הטיפולים לכן כדי להתייעץ עם האורטודנט שיקבע את הטיפול הטוב ביותר עבורכם.

 

ש. האם המיישר פוגע בשטף הדיבור?

ת. כמו בכל הטיפולים מהסוג הזה, מיישרי האינויזליין יכולים לפגוע זמנית בשטף הדיבור אצל אנשים מסוימים, אך כאשר הלשון מתרגלת למיישר בפה, שטף הדיבור יחזור להיות כפי שהיה.

 

ש. האם יש הגבלות על סוגי מזון שניתן לאכול במהלך הטיפולים?

ת. לא. בגלל שהמיישר ניתן להסרה אפשר לאכול ולשתות באופן רגיל, מומלץ לצחצח שיניים לאחר כל ארוחה ולפני הרכבת המיישר למען נשימה רעננה והיגיינת הפה, בנוסף רצוי להסיר את המיישר בכל ארוחה. לגבי לעיסה של מסטיק הרי שאין ללעוס שכן הוא נדבק למיישר.

 

ש. האם עישון יוצר כתמים על המיישר?

ת. מומלץ לא לעשן בזמן הרכבת המיישר, יתכן ותהייה דהייה של המיישר.

 

ש. האם ההליך כרוך בכאבים?

ת.ביישור שיניים שקוף ונשלף מזיזים את השיניים ללא כאבים בניגוד לברזלים (יישור מסורתי עם קוביות), למרות זאת, אנשים מסוימים עלולים להרגיש באי נוחות זמנית מספר ימים במשך כל שלב חדש בטיפול כאשר תהיה הרגשה של לחץ על השיניים וזה סימן המראה שהטיפול עובד ומזיז את השיניים למקום הרצוי, אי נוחות זו מתפוגגת לאחר יומיים.

 

ש. מהי הדרך הטובה ביותר לנקות את המיישרים?

ת. הדרך הטובה ביותר היא להשתמש בערכת ניקוי אינויזליין ואפשר גם לנקות במברשת ולשטוף במים.

 

ש. באיזו תדירות מרכיבים את המיישרים?

ת. היעילות המקסימאלית של המיישרים היא כאשר מרכיבים אותם בין 20 ל- 22 שעות ביממה. יש להסירם לפני האוכל או בזמן הצחצוח.

 

ש. באיזו תדירות צריך לראות את הרופא המטפל?

ת. הרופא יקבע פגישות מסודרות בדרך כלל אחת לארבעה שבועות כאשר מטרת הפגישות היא להשגיח שהטיפול מתקדם כמתוכנן.

 

ש. מה הגיל המינימאלי להתחיל יישור שיניים ללא גשר?

ת. יישור שיניים לילדים באופן כללי מתחיל רק לאחר שנפלו כל שיני החלב וצמחו להן השיניים הטוחנות או לפחות בקעו אולם מבצעים יישור שיניים לילדים בגיל מוקדם מאוד ואף בגיל 3 במספר מצבים ובעיקר כאשר קיימות בעיות סגר מסויימות (למשל סגר צלבי קדמי או סגר צלבי אחורי), לקריאה בהרחבה אודות יישור שיניים לילדים.

 

ש. כמה זמן אורך יישור שיניים ללא גשר אינויזליין?

ת. משך הטיפול תלוי בחומרת המקרה ואותו יכול לקבוע רק הרופא, הזמן הממוצע הוא כשנה.

 

ש. כיצד לנהוג בכדי למנוע את תזוזת השיניים לאחר הטיפול?

ת. הדבר שונה ממטופל אחד למשנהו ותלוי בתוצאות הטיפול, יתכנו מצבים בהם מטופלים מסוימים יזדקקו לתומכים קונבנציונאליים או תומכים מפלסטיק שמיוצרים ע״י האינויזליין אולם ברוב המקרים היישור אינו מצריך טיפול נוסף.