לחצו כאן להשוואת מחירים
×

×
banner

משך ההליך- 24 שבועות עד שנה
מספר מפגשים- אחת לשבועיים
עלות- 6,500 עד 14,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

איירוק מתאים למבוגרים ובני נוער החל מגיל 14 לערך בעלי שיניים עקומות ולא אסתטיות המעוניינים ביישור בלתי נראה.

כמה זה יעלה לי?

אנחנו עובדים רק עם רופאי שיניים מקצועיים! הייעוץ הנו בחינם וללא כל התחייבות.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ חינם, אפשרויות מימון ייחודיות והסדרים עם רוב חברות הביטוח!

יישור שיניים IROK

משך ההליך- 24 שבועות עד שנה
מספר מפגשים- אחת לשבועיים
עלות- 6,500 עד 14,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

איירוק מתאים למבוגרים ובני נוער החל מגיל 14 לערך בעלי שיניים עקומות ולא אסתטיות המעוניינים ביישור בלתי נראה.

יישור שיניים איירוק הוא טיפול חדשני ומהפכני הנשען על טכנולוגיית לייזר תלת ממדית ממוחשבת שנקראת Orthorx-logo. שיטת IROK היא המתחרה הישירה של שיטת אינוויזליין הוותיקה והמוכרת כאשר באמצעותה ניתן לעבור יישור שיניים שקוף שמתבצע ע”י סדרת קשתיות שקופות אותן מתאימים באופן אישי לכל מתרפא וזאת עד להשגת קשת שיניים ישרה ומושלמת.

ע”פ יצרני הקשתיות, יישור שיניים באיירוק (חברה אמריקאית שנוסדה בשנת 2005), מתאים בכ-85% ממקרי ליקויי הסגר לבני נוער (מגיל 14 ומעלה) ולמבוגרים בכל גיל. האורתודנט המטפל (מומחה ביישור שיניים ולסתות) מעביר צילומים ואת מטבע השיניים של המטופל ליצרן הקשתיות IROK ואלו מעבירים בחזרה ועל סמך נתוני המטופל תוכנית טיפול מפורטת (הכוללת כמובן סדרה של קשתיות שקופות), שלב אחר שלב שתגרום לשיניים שלך להפוך לישרות ואסתטיות.

את הקשתית השקופה של IROK מרכיב האורתודנט (את הטיפול רשאי לבצע גם רופא שיניים כללי שעבר הסמכה של החברה ולא רק אורתודנט) ברוב המקרים לפרק זמן של כשבועיים, שבסיומו היא מוחלפת בקשתית הבאה בסדרה וחוזר חלילה ועד לקבלת חיוך מושלם.

המלצה חשובה!

IROK באופן עקרוני יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם מומלץ לעבור את ההליך אצל אורטודנט שהוא מומחה ביישור שיניים ונחשב לאוטוריטה בתחום, אנחנו מקשרים לאורתודנטים מנוסים, תוכלו ליצור איתם קשר מיד באמצעות מילוי טופס צור קשר פשוט.


יישור שיניים iROK שאלות ותשובות

ש. מה ייחודי כל כך בתוכנת Orthorx-logo?

ת. Orthorx-logo היא תוכנה בלעדית של חברת iROK שבאמצעותה ניתן להציג למטופל בצורה וירטואלית ובתלת מימד על מחשב, את כל שלבי הטיפול ותזוזת השיניים שלך. ההדמיה תדגים לך במדויק, איך יראו השיניים שלך בכל שלב נתון בהליך עד שהשיניים שלך יתיישרו לחלוטין.

 

ש. כמה זמן אורך יישור שיניים iROK?

ת. התשובה לשאלה תלויה בליקוי הסגר ממנו את או אתה סובלים. באופן עקרוני, משך הטיפול ברוב המקרים מסתיים לאחר כחצי שנה עד תשעה חודשים אולם ישנם מקרים “קשים” יותר המצריכים פרק זמן ארוך יותר יחסית עד לקבלת שיניים ישרות. מספר השלבים או הקשתיות הממוצע שמשתמשים ביישור שיניים איירוק נע בין 12 ל – 18 קשתיות המתורגמות ל- 24 שבועות ועד ל- 36 שבועות (מחליפים כל קשתית כאמור אחת לשבועיים). אם ליקוי הסגר הוא חמור למשל, תידרשו ליותר קשתיות (23) שהם כשנת טיפול. בכל אופן מדובר בהליך שהוא קצר משמעותית למה שהיה מקובל עד לפני מספר שנים.

המלצה חשובה!

IROK באופן עקרוני יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם מומלץ לעבור את ההליך אצל אורטודנט שהוא מומחה ביישור שיניים ונחשב לאוטוריטה בתחום, אנחנו מקשרים לאורתודנטים מנוסים, תוכלו ליצור איתם קשר מיד באמצעות מילוי טופס צור קשר פשוט.

ש. האם יבחינו שאני עובר יישור שיניים בשיטת איירוק?

ת. מאחר והקשתיות הן שקופות, כמעט בלתי אפשרי להבחין בהן! זו גם הסיבה לכך שהשיטה מכונה יישור שיניים אינו נראה או יישור שיניים שקוף שכן קשה מאוד לאתר במבט לא חודרני את הקשתיות. ברור שאם יחפשו לכם משהו על השיניים אז אפשר יהיה לאתר את הקשתיות אולם מאוד קשה להבחין בהן גם ממרחק קצר.

יישור שיניים IROK  

ש. מהם היתרונות הבולטים של יישור שיניים בטכניקת iROK?

ת. הכוחות המופעלים על השיניים בטכניקת iROK הם מדויקים ונמוכים ולכן השיניים זזות למקומן החדש באופן מושלם וזאת ללא הפעלת כוחות חזקים שעלולים לגרום לטראומה וכאבים מיותרים למטופל. אין חשש לספיגת עצם כתוצאה מההליך, קל לשמור על היגיינת שיניים נאותה שכן ניתן להסיר את הקשתיות לפני כל ארוחה וצחצוח שיניים.

 

ש. האם ניתן להסיר את הקשתיות במהלך היום?

ת. באופן כללי אפשר להוריד את הקשתיות השקופות בכל רגע נתון. מומלץ שהקשתיות “ישבו” על השיניים במהלך כל שעות היממה אולם אין בעיה להסירן לפרק זמן של שעתיים עד ארבע שעות במהלך היממה למטרת ניקיון השיניים ולצורך ארוחות כמובן.

 

ש. כמה עולה יישור שיניים iROK?

ת. מחיר הטיפול בשיטת iROK הוא משתלם במיוחד, האיירוק זולה משמעותית מהמתחרה הגדולה שלה אינוויזליין והיא דומה פחות או יותר למחיר של גשר שיניים רגיל. התמחור משתנה בהתאם למספר הקשתיות, ככל שצריך יותר קשתיות, עלות הטיפול גבוהה יותר. מייד לאחר פגישת הייעוץ על הרופא (ולאחר שביצעתם את צילומי השיניים המתאימים), תוכלו לדעת במדויק מה המחיר שתצטרכו להוציא עבור כל ההליך במלואו וללא כל מיני הפתעות במחיר שעלות להתווסף לעלות הטיפול הכוללת כפי שנהוג בשיטות טיפול אחרות. ככל שליקוי הסגר בעייתי יותר, מחיר הטיפול יהיה גבוה יותר שכן תדרשו ליותר קשתיות מאשר בטיפול ממוצע. המחיר הממוצע ללסת אחת הוא סביב ה- 9,000 ₪. אם תזדקקו ליישור שתי הלסתות עלות הטיפול תהיה זולה יותר ותנוע סביב ה – 14,000 ₪.