לחצו כאן להשוואת מחירים
×

×
banner

משך ההליך- כשנה עד שנתיים
מספר טיפולים- ארוך מגשר מתכתי
עלות- 6,500 ועד 18,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

ההליך מתאים למבוגרים וילדים החל מגיל 12 לערך בעלי שיניים עקומות ולא אסתטיות.

כמה זה יעלה לי?

אנחנו עובדים רק עם רופאי שיניים מקצועיים! הייעוץ הנו בחינם וללא כל התחייבות.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ חינם, אפשרויות מימון ייחודיות והסדרים עם רוב חברות הביטוח!

גשר שקוף

משך ההליך- כשנה עד שנתיים
מספר טיפולים- ארוך מגשר מתכתי
עלות- 6,500 ועד 18,000 ש״ח
תוצאות- קבועות

ההליך מתאים למבוגרים וילדים החל מגיל 12 לערך בעלי שיניים עקומות ולא אסתטיות.

כאשר רוצים לשפר את מראה השיניים אך מוטרדים איך זה יראה עקב הרכבת מטילי מתכת ותילים לאורכן ולרוחבן של השיניים הקדמיות הנחשפים לעיני כל במהלך הדיבור או כאשר מחייכים או צוחקים אז תנו לנו להרגיע אתכם, זה בהחלט אפשרי לשפר את החיוך מבלי לפגוע במראה הוויזואלי במהלך הטיפולים.

גשר שקוף הוא אחת מהשיטות הנפוצות לצורך כך. דרכי פעולתו של הגשר השקוף זהות לאלו של הגשר המתכתי, כדי לקבל מראה דיסקרטי עוד יותר אפשר לשלב את התילים התומכים בגשר השקוף בצבע לבן. גשר שקוף המכונה גם גשר בהיר, דומה במבנהו לגשר המתכתי מהסגנון המסורתי.

הסמכים שעשויים לרוב מפלסטיק או קרמיקה, דבוקים לקדמת לכל שן וגורמים לגשר להיות פחות בולט ביחס לגשר המתכתי. מדובר לרוב במיישרים מפלסטיק אשר מוחלפים אחת ל-15 יום, כל מיישר חדש הוא שלב ביישור השיניים עד שהללו יגיעו לישורת הנכונה ולחיוך הכובש.

המלצה חשובה!

גשר שקוף באופן עקרוני יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם מומלץ לעבור את ההליך רק אצל אורטודנט שהוא מומחה ליישור שיניים, אנחנו מקשרים לאורתודנטים מנוסים, תוכלו ליצור איתם קשר מיד באמצעות מילוי טופס צור קשר פשוט.


כיצד עובד גשר שקוף?

הגשר השקוף עובד בצורה זהה לגשר המתכתי הרגיל בשינוי מתבקש אחד, הוא עשוי פשוט בצבע לבן או בצבע זהה לזה של השיניים. גשר שקוף מהווה תחליף מצוין לגשרים מתכתיים עבור מטופלים המעוניינים במראה אסתטי לאורך כל הטיפול.

גשר שקוף עשוי מספיר או מחרסינה, אך לא ממתכת כאמור, ולכן, גם השפתיים וגם הרירית אשר בחלק הפנימי בפה לא יחוו טראומה משמעותית בדומה לשיטות יישור שיניים אחרות, גשר שקוף לא יגרום למשל לפציעות כמו שגורמים הגשר המתכתי והתקנים דנטלים אחרים אולם יעילותו של הגשר השקוף ביישור השיניים פחותה במעט מהתקנים אחרים ולכן הוא מצריך טיפול ארוך יותר.

המלצה חשובה!

גשר שקוף באופן עקרוני יכול להתבצע ע״י כל רופא שיניים אולם מומלץ לעבור את ההליך רק אצל אורטודנט שהוא מומחה ליישור שיניים, אנחנו מקשרים לאורתודנטים מנוסים, תוכלו ליצור איתם קשר מיד באמצעות מילוי טופס צור קשר פשוט.


סוגי גשרים שקופים בולטים

דוגמאות לגשרים שקופים הם גשר בשם Inspire Ice Clear וגשר המכונה רדיאנס שהם הגשרים האיכותיים ביותר שקיימים בשוק. גשרים אלו עשויים מאבן ספיר מיוחדת המותאמת לגשר והיחידים שנושאים את החומר הקריסטלי שלא רק נסתר אלא שקוף לגמרי.

ישנם גשרים ״שקופים״ אסתטיים אחרים שהם בצבע לבן או בצבע הדומה מאוד לזה של אמייל השן כדי להסוות ככל הניתן את פעולת היישור אך בגלל שלכל אחד יש גוון אמייל שונה, מתקנים אלו כן נראים לעין אולם בצורה הרבה פחות בולטת מגשרים מתכתיים. גשר שקוף Inspire Ice Clear נחשב לדיסקרטי ביותר וזאת ללא קשר לצבע השיניים. בנוסף, הגשר אינו סופג כתמים וצבעו אינו דוהה במשך הזמן ושומר על מראה קבוע מתחילת הטיפול ועד לסופו.

גשרים שקופים בולטים נוספים שנכנסו לשוק בישראל לאחרונה מכונים Irok. בדומה לשיטות שקופות אחרות כגון אינויזליין, בשיטת איירוק משתמשים בקשתיות שקופות שמכינה החברה בהתאם למצב השיניים של המתרפא באמצעות תוכנה מתקדמת. את הקשתיות מחליפים אחת לשבועיים וחוזר חלילה על ליישור המלא. הטיפול בגשרי איירוק שקופים הוא מהיר יחסית לטכניקות יישור אחרות כתלות בליקוי הסגר ממנו סובל המתרפא ונאמד בכשישה חודשים עד שנה וחצי.

גשר שקוף  


כתמים בגשר שקוף בשיניים?

גשר שקוף שעשוי מספיר אינו סופג כתמים, הגומיות הלבנות בהן משתמשים בתהליך שתפקידן לקשור את התילים עשויות להעלות כתמים אם אתם צרכנים של צבענים, זאת אומרת אם אתם מעשנים או שותים בתכיפות יין אדום, תה, קפה או משקאות קלים כמו קוקה קולה. את כל הגורמים הללו וגורמים נוספים אשר מכתימים אגב גם את אמייל השיניים יש לצמצם או להפחית באופן משמעותי ללא כל קשר לכתמים בגומיות. בהנחה והגומיות ״ספגו״ כתמים אין צורך להיכנס לפאניקה שכן מחליפים אותם במהלך כל ביקור המבוצע בקירוב אחת לחודש לערך.


גשר שקוף לשיניים - המלצות במהלך הטיפולים

  • לא לאכול מוצרים דביקים או פריכים, להשתדל להימנע מצבענים כמון יין אדום, קולה ועישון.
  • מומלץ במיוחד לצחצח שיניים לאחר כל ארוחה (לפחות 3 פעמים במהלך יממה)
  • עד 3 ימים מסיום הרכבת הגשר, תיתכן רגישות בזמן האוכל, נטילת פרצטמול או כדור דומה בכפוף להתייעצות עם האורטודנט עשוייה להקל על הרגישות.
  • בתחילת ההרכבה טבעי שתרגישו גירוי בשפתיים ובחלקים שונים בפה עקב הגשר. כדאי לשים מעט שעווה אורתודנטית מעל המקומות שגורמים לגירוי. במידה ובולעים את השעווה אין כל סיכון בריאותי, באופן כללי הקרום הרירי אשר מכסה את הלחיים והשפתיים נעשה עמיד יותר עד שמייתר הצורך בשעווה.
  • בשבוע הראשון והשני, התילים העדינים שמשתמש בהם האורתודנט בכדי להזיז את השיניים עלולים לנוע ולגרום לגירוי הלחיים. אפשר להשתמש בפינצטה למשוך את התיל ולמקמו היטב כדי למנוע את התופעה, או ליצור קשר עם הרופא המטפל ולהגיע לביקור נוסף.